35,000 تومان
 • فروشنده : tarhejaber

 • کد فایل : 62470
 • فرمت فایل دانلودی :
 • تعداد مشاهده : 1817
سوال از فروشنده

آخرین فایل ها

- بیشتر -

دانلود طرح جابر پرتقال

0 1.8k

کاربر عزیز ما دانلود طرح جابر  با موضوع پرتقال را به شما پیشنهاد میدهیم. شما میتوانید  با اطمینان  این طرح جابر پرتقال را با توضیحات کامل  و عکس های متنوع و با کیفیت از سایت ما دانلود کنید. لازم به ذکر است که این  فایل طرح جابر قابل ویرایش و در قالب word  و pdf و با قیمت بسیار مناسب در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

 • طرح جابربن حیان پرتقال شامل محتوای: عنوان فانتزی و خلاقانه  ،مسئله ، تحقیق زمینه ای یا متن ،نمودار ویژه طرح  طبقه بندی ، نتیجه گیری ، منابع معتبر، سپاسگزاری، دفتر کارنما پرشده و تکمیل شده ، عکس های مرتبط ، تابلو نمایش کارتون پلاست ، حاشیه های زیبا ، سرتیتر ها ، مطالب مفید و کامل و...
  این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد، فونت متن و تیتر و اندازه رعایت شده .
  عکس های با کیفیت مرتبط طرح پرتقال جابربن حیان  ,مطالب علمی آموزشی مرتبط با پرتقال.
  حاشیه و غالب حرفه ای مرتبط با پرتقال,مناسب برای جشنواره جابربن حیان و موفق شدن و مقام آوردن شما در سطح منطقه و استان

قسمتی کوچکی از این مجموعه برای شما ارائه می دهیم :

تحقیق زمینه ای :
میوه پرتقال یا مالته میوه ای از خانواده مرکبات می باشد. درخت پرتقال، همیشه  سر سبز بوده است و ارتفاع آن تا بیش از ۱۰ متر هم می رسد. ریشه پرتقال از جنوب شرقی آسیا (چین و هند) می باشد و یک میوه کاملا پیوندی است که در دوران باستان احتمالا با پیوند نارنگی و پومیلو پرورش داده شده است. نوع ایرانی که ایتالیایی ها از قرن ۱۱ میلادی کشت آن را در جنوب اروپا رایج کردند بسیار تلخ بود و جای خود را از قرن ۱۵ میلادی به نوع شیرین تر داد که تجار کشور پرتغال از هندوستان این میوه را وارد و کشت کردند.... ادامه  مطالب پس از خرید طرح قابل مشاهده خواهد بود.


ارسال دیدگاه

برای ارسال نظر لطفا ورود یا ثبت نام کنید.

35,000 تومان