طرح جابربن حیان کلاس دوم حمل و نقل و انبار دانه ها

دسته بندي : مدرسه فایل(بانک فایل معلمان) » طرح جابربن حیان

طرح جابربن حیان کلاس دوم حمل و نقل و انبار دانه ها

بافرمت ورد وقابل ویرایش

شرح مختصر فایل

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابربن حیان کلاس دوم حمل و نقل و انبار دانه ها می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
  • عکس جابربن حیان در مورد حمل و نقل و انبار دانه ها
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان حمل و نقل و انبار دانه ها
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

 

حمل و نقل ـ انبار کردن

۱ـ  حمل و نقل

۱ـ۱پیمانکار موظف است کلیه ی ابزار ، ماشین آلات و افراد مورد نیاز جهت دریافت بارگیری ، حمل ، تخلیه ، چیدن ، انبارکردن ، محافظت و استفاده از مصالح و اجناس را به نحوی که مورد تایید مهندس یا نماینده باشد تهیه نماید .

۲ـ۱ پیمانکار می بایست در هنگام بارگیری ، حمل ، تخلیه و ابزار و وسایل مورد لزوم به نحوی استفاده نماید که به کیفیت فنی و عینی اجناس و مصالح عهده کارفرما هیچ گونه صدمه ای وارد نگردد .

۳ـ۱ اجناس و مصالح در هنگام حمل و نقل نبایستی انداخته شده و یا به موانعه ای برخورد نماید موجب خسارت به آنهایا به عایق و بسته بندی آنها گردد ، بلکه باید توسط وسایل و ابزار مناسب از یک ارتفاع به ارتفاع دیگرمنتقل شوند . به طور مثال برای بارگیری و تخلیه لوله ها باید از قلاب های مخصوص که دارای یک صفحه فلزی خم شده با انحنای مساوی انحنای داخلی لوله باشد ( مشابه آن چه در نقشه نشان داده شده ) استفاده گردد و هم چنین برای حمل لوله ها می بایست از چاکی ( زین ) های مناسب جهت زیر لوله ها و بالشتک های لاستیکی و یا چاکی برای بین لوله ها به تعداد مورد نیاز استفاده گردد .

۴ـ۱ برای مهار کردن لوله ها روی تریلر با زنجیر یا سیم بکسل بایستی در محل تماس آنها با لوله به منظور جلوگیری از صدمات مکانیکی از وسائل پلاستیکی و یا لاستیکی استفاده شود . به طور کلی در عملیات مربوط به حمل و نقل ، تماس فلز با فلز لوله مجاز نمی باشد .

۵ـ۱ لوله های با قطر کمتر از ۸ اینچ در ردیفهای مساوی حمل خواهد شد در این مورد چاکی ها در زیر اولین ردیف و بین تمامی ردیف های بعدی بایستی قرار گیرد .

۲ ـ انبار کردن

۱ـ۲ پیمانکار موظف است انبارهای مورد احتیاج و متناسب با اجناس مختلف پروژه را احداث نماید . این انبارها بایستی قبل از حمل مصالح عهده کارفرما مورد بازدید و تائید مهندس یا نماینده او قرار گیرد . شروع تحویل مصالح عهده کارفرما منوط به آماده بودن انبارها می باشد .

دسته بندی: مدرسه فایل(بانک فایل معلمان) » طرح جابربن حیان

تعداد مشاهده: 636 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

حجم فایل:2,385 کیلوبایت

 قیمت: 4,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: